Политика доставки

Sipariş kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.


Siparişiniz en fazla 5  iş günü içerisinde kargoya verilecektir.


Siparişlerinizi, Hesabım, Siparişlerim başlığı altından kontrol edebilir ve durumunu görüntüleyebilirsiniz.


"Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim etmektedir. Adresinizde bulunamamanız durumunda, kargonuzu getiren kişi paketinizi en yakın MNG Kargo şubesinden alabileceğinize dair bir not bırakır.


Ürün size ulaştığı zaman mutlaka kargo paketini kontrol edin. Kargoda bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine zabıt tutturun. Kargo görevlileri, hasarlı kargolar için zabıt tutmakla yükümlüdür.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunu unutmayınız.


Verdiğiniz siparişinizi en fazla 24 saat içinde niyazi@niyazi-erdogan.com ya da irem@niyazi-erdogan.com  e-posta adresine bilgi vererek iptal edebilirsiniz.Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücretleri tüketici tarafından karşılanmaktadır.